Neohodnoceno

Čistič brzd 600ml

Složení profesionálního čističe brzd WULKi vychází ze speciálních druhů benzínů. Díky vysoké rychlosti odpařování se dostavuje ve velmi krátkém čase optimální čistící efekt. Není korozivní. Nepůsobí na pryžové a umělohmotné části. Čistič brzd WULKi se obzvláště hodí pro rychlé čištění bubnových kotoučových brzd, brzdového obložení, brzdových válečků a také částí spojky.

Můžeme doručit do:
23.5.2022
Skladem
Kód: 100201
Značka: WULKi
166 Kč 137 Kč bez DPH
Kategorie: Čištění a péče
Hmotnost: 0.5 kg

Čistič brzd WULKi 600mlČistič brzd WULKi - 600ml

Složení profesionálního čističe brzd WULKi vychází ze speciálních druhů benzínů. Díky vysoké rychlosti odpařování se dostavuje ve velmi krátkém čase optimální čistící efekt. Není korozivní. Nepůsobí na pryžové a umělohmotné části.Čistič brzd WULKi se obzvláště hodí pro rychlé čištění bubnových kotoučových brzd, brzdového obložení, brzdových válečků a také částí spojky.

 

 Rozsah použití:

  • Univerzální čistič pro veškeré automobilové obory
  • Brzdy (bubnové brzdy, kotoučové brzdy, obložení, brzdové koše, válce, péra a vložky)
  • Silně zaolejované a zašpiněné díly strojů
  • Spojky (spojková obložení a díly)
  • Motorové díly (zplynovače, benzinové a olejové pumpy, převodovky

 

Návod k použití:
Nádobu s aerosolem před použitím intenzivně protřepejte po dobu 2 minut. Proveďte zkušební nástřik. Naneste na znečištěné plochy a poté otřete čistým, suchým hadrem nebo nechte odpařit. Při silném znečištění je třeba tento postup vícekrát opakovat. Před použitím důkladně prostudujte technický list, který obsahuje detailní návod k použití a bezpečnostní list s informacemi o bezpečném nakládání s výrobkem.

Najdete nás i na MALL.CZ

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení