Neohodnoceno

Odstraňovač etiket 400ml

Odstraňovač etiket WULKi je všestranně použitelný, vysoce účinný čistící prostředek. Slouží k rychlému a účinnému odstranění nalepených etiket a zbytků lepidla. Odstraňovač etiket WULKi čistí a odstraňuje také mastnoty, oleje, asfalt, pryskyřice a znečištění od kuličkových per apod. Rychle účinkuje a beze zbytků.

Můžeme doručit do:
23.5.2022
Skladem
Kód: 100205
Značka: WULKi
414 Kč 342 Kč bez DPH
Kategorie: Čištění a péče
Hmotnost: 0.5 kg

Odstraňovač etiket WULKi 400mlOdstraňovač etiket WULKi - 400ml

 

Odstraňovač etiket WULKi je všestranně použitelný , vysoce účinný čistící prostředek. Slouží k rychlému a účinnému odstranění nalepených etiket a zbytků lepidla. Odstraňovač etiket WULKi čistí a odstraňuje také mastnoty, oleje, asfalt, pryskyřice a znečištění od kuličkových per a pod. Rychle účinkuje a beze zbytků.

 

OBORY POUŽITÍ:

  • Odstraňování foliových etiket (např. nálepky na oknech)
  • Univerzální řešení pro množství (rovněž citlivých) povrchů:
  • sklo, kov, dřevo, folie a umělé hmoty
  • Odstranění mastnot, olejů, asfaltu a pryskyřic
  • Bezproblémové odstranění nečistot od kuličkových per atd.

 

VLASTNOSTI:

  • Rychlé, jednoduché a účinné odstranění různých zbytků
  • Nekompromisní odstranění zbytků lepidla
  • PH-neutrální a nekorozivní

 

Návod k použití:
Ošetřované plochy nejprve zbavte nečistot, rzi, olejů a mastnoty. Se sprejem pracujte jen při pokojové teplotě (+16°C až +25°C). Před použitím nádobu s aerosolem intenzivně protřepejte, po dobu 2 minut. Proveďte pokusný nástřik a následně, ze vzdálenosti 20-30 cm, sprej aplikujte. Plochy, které nemají přijít do styku, musí být zakryty nebo přelepeny. Po aplikaci nechte působit 15-20 minut. Nerozpuštěné zbytky je třeba opatrně odstranit škrabkou. Po odstranění vrstev je třeba povrch omýt, technickým benzínem, vodou nebo oškrábat tuhým kartáčem.
Při odlakování dřeva se obvykle neobjevuje žádné černé zbarvení (s výjimkou vzácných dřevin). Před použitím důkladně prostudujte technický list, který obsahuje detailní návod k použití a bezpečnostní list s informacemi o bezpečném nakládání s výrobkem.

Najdete nás i na MALL.CZ

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení