Neohodnoceno

Průmyslový rychločistič 400ml

Průmyslový rychločistič WULKi je vysoce výkonný čistič na základě uhlovodíkových , éterických rozpouštědel a alkoholů. Čistič obsahuje více než 90% efektivních složek. Čistič je perfektní řešení pro většinu čistění v průmyslu, dílenských provozech i domácnostechNezanechává žádný film, což znamená, že čistění proběhne bez reziduí. Rychle se vypařuje, což při náhodném krátkodobém postříkání nepůsobí korozivně na gumu nebo manžety. Na kovových plochách odstraňuje stopy vlhkosti.

Můžeme doručit do:
23.5.2022
Skladem
Kód: 100203
Značka: WULKi
333 Kč 275 Kč bez DPH
Kategorie: Čištění a péče
Hmotnost: 0.5 kg

 

Průmyslový rychločistič WULKi 400mlPrůmyslový rychločistič WULKi - 400ml

 

Průmyslový rychločistič WULKi je vysoce výkonný čistič na základě uhlovodíkových , éterických rozpouštědel a alkoholů. Čistič obsahuje více než 90% efektivních složek. Čistič je perfektní řešení pro většinu čistění v průmyslu, dílenských provozech i domácnostechNezanechává žádný film, což znamená, že čistění proběhne bez reziduí.Rychle se vypařuje, což při náhodném krátkodobém postříkání nepůsobí korozivně na gumu nebo manžety. Na kovových plochách odstraňuje stopy vlhkosti.

 

Rozsah použití:

  • Používá se jako čisticí prostředek a odmašťovač skla, keramiky a všech kovů v průmyslovém odvětví, dílenských provozech a domácnostech.
  • Lze jej použít při přípravě před lakováním a nanášení základní barvy, stejně jako k odstraňování zbytků silikonu z kovů.

 

Návod k použití:
Nádobu s aerosolem před použitím intenzivně protřepejte po dobu 2 minut. Proveďte zkušební nástřik a aplikujte. Aplikujte tak dlouho, dokud nečistota nebo mastnota není smyta. Ošetřete čistým hadrem. Je-li to nutné, čistící postup několikrát opakujte. Čistič nestříkejte na plasty a lakované plochy. Před použitím důkladně prostudujte technický list, který obsahuje detailní návod k použití a bezpečnostní list s informacemi o bezpečném nakládání s výrobkem.

Najdete nás i na MALL.CZ

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení