Neohodnoceno

SAMURAi wash and clean 1000ml

Ideální pro všechny vodou omyvatelné povrchy. 
Bez alkálií a kyselin. 
Úsporný – ředění až 100:1
Není korozivní. 
Vhodný pro vysokotlaké čističe.
Dobře a bez zbytků se omývá.
Vhodný na čištění podlah.

Můžeme doručit do:
23.5.2022
Skladem
Kód: 100502
Značka: WULKi
433 Kč 358 Kč bez DPH
Kategorie: Čištění a péče
Hmotnost: 1 kg

SAMURAi wash and clean 1000ml Samurai wash and clean 1000ml WULKi

Profesionální mycí a čistící prostředek Samurai od WULKi je vysoce koncentrovaný, neutrální a univerzální čistič pro průmyslové a domácí použití. Prostředek neobsahuje alkálie ani kyseliny a proto je vhodný pro citlivé povrchy.
Samurai wash a clean obsahuje aniontové a neiontové tenzidy, alkálie, vodou ředitelná rozpouštědla, barviva, aromatické látky a pomocné látky v nepatrném množství. Čistič je mimořádně účinný a šetrný díky kombinaci tenzidů. Intenzivně čistí, odstraňuje tuky, dobře se omývá a nezůstávají zbytky. Nekoroduje. Je vhodný pro vysokotlaké čističe. Je vhodný k mytí výrobních zařízení, oken, podlah a všech hladkých povrchů.

 

Rozsah a oblasti použití:

Strojírenství, stavebnictví, výroba a montáž. Čištění podlah výrobních hal, čištění obráběcích strojů, obklady, kachle, dveře, okna, schodiště, skříně a pro kuchyňský nábytek s polyesterovým nebo umělohmotným povrchem. Navíc čistí také sklo, porcelán, mramor, smaltované a lakované plochy, pryžové krytiny a mnoho dalších aplikací.

 

Ředění:
Podle požadavků na intenzitu čištění je možno přípravek ředit až v poměru 1:100. U lehce znečištěných ploch tak lze docílit vysoce ekonomického výsledku čištění.

 

Doporučené ředění koncentrátu:
Pro silně znečištěné povrchy a průmyslové stroje 1:4. Standarní průmyslové ředění 1:10.

 

 

Návod k použití:
Samurai wash and clean by měl být skladován při teplotách od + 15°C do + 25°C. Čistič před použitím dobře protřepejte a úsporně nanášejte. Při silnějším znečištění doporučujeme zvýšit koncentraci, nebo čistící postup opakovat. Může být ředěn podle stupně znečištění až 1:100. Choulostivé barevné povrchy ( na př. tkaniny ) je potřeba odzkoušet na odolnost a stálost barev.

 

Najdete nás i na MALL.CZ

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení