O WULKi

wulki logo - černý s R

KDO JSME ?

 Jsme přátelská obchodně-výrobní společnost působící na trhu od roku 2013 zaměřená na prodej technických produktů z odvětví lepidel, mazání, čištění a údržbu. Naším hlavním cílem je spokojený zákazník, který se k nám rád vrací a aby nakupování u nás byla vždy radost a ne zklamání. 

Mezi naše zákazníky patří domácí kutilové, opraváři, živnostníci, automechanici, zámečnické dílny, autoservisy, garáže, významné strojní, výrobní a dodavatelské společnosti, či školy nebo učiliště.

JEDINEČNÁ RECEPTŮRA

Sami jsme se podíleli na vývoji produktů a jejich testování. Proto se můžeme zaručit ze jejich kvalitu. Udržet nejvyšší kvalitu produktů je našim cílem. 

INOVACE

Neustále vyvíjíme nové produkty a inovujeme ty stávající. Nasloucháme uživatelům a společně posouváme produkty WULKi ® dál. 

MENŠÍ SPOTŘEBA

Produkty WULKi ® není potřeba plýtvat, díky vysokému účinku již v malém množství.

5 tipů pro spokojenou a útulnou domácnost

5 tipů pro spokojenou a útulnou domácnost

Odborné články zvyšují kvalitu vašeho obchodu z pohledu SEO, ale také se jedná o propagaci vaší značky. Můžete pomocí nich ukázat svým zákazníkům, že se v oboru vyznáte. Doporuči jim si připlatit za lepší produkt a směřovat je pomocí obsahu na konkrétní položky, jejichž prodej potřebujete podpořit.


Jak vybrat hodinky pro muže?

Jak vybrat hodinky pro muže?

Články můžete přiřadit do jednotlivých kategorií, abyste zákazníkovi dali možnost tématického čtení obecných informací týkající se dané kategorie produktů a podobně. Lze je přiřadit také k produktům, kde vytváří oboustrannou vazbu. To znamená, že se u produktu zobrazuje daný článek a naopak u daného článku se zobrazuje také odkaz na produkt (návod).


Unikátní šperky zaujmou nejen barvou, ale i svým provedením

Unikátní šperky zaujmou nejen barvou, ale i svým provedením

Právě čtete obsah, který se jmenuje Články. Můžete jej upravit v rámci administrace v sekci Obsah / Články (návod).V této části se zobrazuje krátký text článku a po kliknutí na jeho nadpis je zákazník přesměrován na samostatnou stránku s tímto článkem, kde se zobrazí jeho dlouhý text.  

Ozdobte se vlastnoručně dělanou broží!

Ozdobte se vlastnoručně dělanou broží!

Modul Rádce slouží k vytváření a sdílení rad, návodů. Rádce pomáhá návštěvníkům lépe se zorientovat ve vaší nabídce. Pokud např. v dané kategorii prodáváte obuv, do rádce vložíte článek o tom, jak ho vybírat a tabulku velikostí. Vytvářet tyto rady můžete v sekci Obsah / Rádce. Přiřazujete je následně konkrétní stránce v oddilu Rádce (návod)